Pierwszy aerobik w plenerze organizowany przez CUS
Dziś odbył się pierwszy aerobik w plenerze organizowany przez Centrum Usług Społecznych!
Mimo upałów daliśmy radę – było aktywnie, energicznie i w dobrych humorach. Uczestnicy pamiętali również o odpowiednim nawodnieniu, co w taką pogodę jest bardzo ważne.
Nasza instruktorka Marta Piechna dobrała zestaw ćwiczeń odpowiedni zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników. Wszystko po to, aby wspólnie zadbać o naszą sprawność fizyczną i dobre samopoczucie.
Organizatorzy Społeczności Lokalnej zadbali o to, aby ćwiczenia odbywały się przy muzyce, dzięki czemu trening był jeszcze przyjemniejszy.
Mamy nadzieję, że grono amatorów ruchu na świeżym powietrzu będzie się powiększać. Zapraszamy – widzimy się już w kolejną środę o 17:00!