Centrum Usług Społecznych
w Skarżysku-Kamiennej

OSL wraz z uczestnikami MAL spotkali się, aby wspólnie pleść wianki

🌸 Wspólne chwile, wspólne pomysły, wspólna społeczność! 🌸
Wczoraj, 19 czerwca 2026 r., Organizatorzy Społeczności Lokalnej wraz z uczestnikami Miejsca Aktywności Lokalnej spotkali się, aby wspólnie pleść wianki. 💐
🌷🌿Zebraliśmy mnóstwo pięknych kwiatów i gałązek, z których powstały wyjątkowe, kolorowe wianki. Był to czas pełen rozmów, uśmiechu i dobrej energii. 🌿✨
Cieszymy się, że nasza społeczność lokalna rozrasta się, jest nas coraz więcej i wspólnie tworzymy miejsce, w którym każdy może być aktywny i mieć wpływ na to, co dzieje się wokół nas. ❤️
A co najważniejsze – mamy już dużo pomysłów na najbliższy czas! 😊
Wspólne plecenie wianków na Noc Kupały
Wspólne plecenie wianków na Noc Kupały
Wspólne plecenie wianków na Noc Kupały
Wspólne plecenie wianków na Noc Kupały
Wspólne plecenie wianków na Noc Kupały
Wspólne plecenie wianków na Noc Kupały
Wspólne plecenie wianków na Noc Kupały
Wspólne plecenie wianków na Noc Kupały