Wczoraj, 19 czerwca 2026 r., Organizatorzy Społeczności Lokalnej wraz z uczestnikami Miejsca Aktywności Lokalnej spotkali się, aby wspólnie pleść wianki. 
Cieszymy się, że nasza społeczność lokalna rozrasta się, jest nas coraz więcej i wspólnie tworzymy miejsce, w którym każdy może być aktywny i mieć wpływ na to, co dzieje się wokół nas. 
A co najważniejsze – mamy już dużo pomysłów na najbliższy czas! 