Podczas tego wyjątkowego wydarzenia nie zabrakło również pracowników Centrum Usług Społecznych w Skarżysku-Kamiennej, którzy przygotowali własne stoisko dla uczestników imprezy.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty wyplatania wianków, podczas których zarówno dzieci, jak i dorośli mogli poznać słowiańskie tradycje oraz własnoręcznie stworzyć piękne, kolorowe kompozycje.
Wspólna praca, kreatywna atmosfera i uśmiechy uczestników sprawiły, że nasze stoisko przez cały czas tętniło życiem.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Centrum Usług Społecznych i wzięli udział w warsztatach. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie pielęgnować tradycję oraz integrować lokalną społeczność