Wracamy z aerobikiem w plenerze- już w tą środę o 17:00![]()
Centrum Usług Społecznych od 24 czerwca zaprasza na bezpłatne zajęcia aerobiku na świeżym powietrzu, które będą odbywać się przy Skateparku przy ul. Spokojnej 1 w Skarżysku-Kamiennej.
teren boiska do koszykówki ![]()
Zajęcia poprowadzi instruktorka Marta Piechna, która zadba o dobrą atmosferę, dawkę ruchu i mnóstwo pozytywnej energii. ![]()
Zapraszamy zarówno młodszych, jak i starszych mieszkańców – nie liczy się wiek ani kondycja, najważniejsza jest chęć do wspólnej aktywności i dobrej zabawy.![]()
Skatepark, ul. Spokojna 1 – boisko do koszykówki
Start: 24 czerwca oraz w każdą kolejną środę
Muzyka, ruch i świetna atmosfera gwarantowane!
Zabierzcie rodzinę, znajomych i dobry humor. Do zobaczenia! ![]()
#cus #skarzyskokamienna #osl #aerobik #zdrowie #AktywnaSpołeczność #mcsir