Centrum Usług Społecznych
w Skarżysku-Kamiennej

Pierwszy aerobik w plenerze organizowany przez CUS

🌞 Dziś odbył się pierwszy aerobik w plenerze organizowany przez Centrum Usług Społecznych!🧘‍♀️🫶
☀️Mimo upałów daliśmy radę – było aktywnie, energicznie i w dobrych humorach. Uczestnicy pamiętali również o odpowiednim nawodnieniu, co w taką pogodę jest bardzo ważne. 💧
💥Nasza instruktorka Marta Piechna dobrała zestaw ćwiczeń odpowiedni zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników. Wszystko po to, aby wspólnie zadbać o naszą sprawność fizyczną i dobre samopoczucie. 🧘‍♀️
🌼Organizatorzy Społeczności Lokalnej zadbali o to, aby ćwiczenia odbywały się przy muzyce, dzięki czemu trening był jeszcze przyjemniejszy. 🎶
📣Mamy nadzieję, że grono amatorów ruchu na świeżym powietrzu będzie się powiększać. Zapraszamy – widzimy się już w kolejną środę o 17:00! 💪🌿
Uczestnicy aerobiku w plenerze
Uczestnicy aerobiku w plenerze
Uczestnicy aerobiku w plenerze
Uczestnicy aerobiku w plenerze
Uczestnicy aerobiku w plenerze
Uczestnicy aerobiku w plenerze
Uczestnicy aerobiku w plenerze