Centrum Usług Społecznych
w Skarżysku-Kamiennej

Darmowe zajęcia aerobik w plenerze

📣Wracamy z aerobikiem w plenerze- już w tą środę o 17:00🌞

☀️Centrum Usług Społecznych od 24 czerwca zaprasza na bezpłatne zajęcia aerobiku na świeżym powietrzu, które będą odbywać się przy Skateparku przy ul. Spokojnej 1 w Skarżysku-Kamiennej.🧘‍♀️teren boiska do koszykówki 📣

🧘‍♀️Zajęcia poprowadzi instruktorka Marta Piechna, która zadba o dobrą atmosferę, dawkę ruchu i mnóstwo pozytywnej energii. ☀️

🙌Zapraszamy zarówno młodszych, jak i starszych mieszkańców – nie liczy się wiek ani kondycja, najważniejsza jest chęć do wspólnej aktywności i dobrej zabawy.🌿

📍 Skatepark, ul. Spokojna 1 – boisko do koszykówki
📅 Start: 24 czerwca oraz w każdą kolejną środę
🎵 Muzyka, ruch i świetna atmosfera gwarantowane!

Zabierzcie rodzinę, znajomych i dobry humor. Do zobaczenia! 😊

#cus #skarzyskokamienna #osl #aerobik #zdrowie #AktywnaSpołeczność #mcsir

Plakat aerobik w plenerze. Darmowe zajęcia aerobik w plenerze. Aerobik dla wszystkich bez względu na wiek i kondycję - dołącz do nas. Gwarantujemy dobrą zabawę przy muzyce. Zapraszamy w każdą środę o 17:00 do końca września. Zaczynamy od 24 czerwca 2026 r. Miejsce: Skatepark, ul. Spokojna 1 Skarżysko-Kamienna boisko do koszykówki.