Centrum Usług Społecznych
w Skarżysku-Kamiennej

,,Potańcówka pod gołym niebem” fotorelacja Centrum Usług Społecznych w Skarżysku-Kamiennej

💃🕺 W dniu 18 czerwca 2026 odbyła się „Potańcówka pod gołym niebem” zorganizowana na Placu Staffa przy Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kam. – było to wyjątkowe wydarzenie integracyjne jak również społeczno-kulturowe zorganizowane dla uczestników projektu pn. „Centrum Usług Społecznych w Skarżysku-Kamiennej”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021–2027.
To już trzecie wydarzenie zorganizowane na rzecz mieszkańców korzystających z oferty projektu realizowanego przez Centrum Usług Społecznych. Było to spotkanie przygotowane specjalnie dla uczestników projektu przez Organizatorów Społeczności Lokalnej.
Wspólnie spędzony czas przy muzyce, rozmowach i tańcu był doskonałą okazją do integracji, budowania relacji oraz aktywnego uczestnictwa w życiu lokalnej społeczności. Takie wydarzenia pokazują, jak ważne są spotkania, które łączą ludzi i wzmacniają więzi międzyludzkie. Potańcówka wzbudziła duże zainteresowanie mieszkańców, którzy dołączali do zabawy.
Organizatorzy Społeczności Lokalnej na co dzień zajmują się aktywizowaniem mieszkańców oraz zachęcaniem ich do podejmowania działań wpływających na poprawę jakości życia w swoim otoczeniu. Działają jako łącznik między mieszkańcami a instytucjami, organizując wydarzenia kulturalne, spotkania międzypokoleniowe oraz różnego rodzaju akcje społeczne służące budowaniu lokalnych więzi.
Podczas potańcówki obecny był również Koordynator Indywidualnych Planów Usług Społecznych, który zarówno uczestnikom jak osobom z otoczenia jakimi byli mieszkańcy miasta Skarżyska-Kamiennej przedstawiał ofertę CUS w ramach projektu.
Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Centrum Usług Społecznych w ramach projektu zachęcamy do kontaktu z pracownikami CUS w celu rekrutacji.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach! ❤️
Na zdjęciu uczestnicy ,,Potańcówki pod gołym niebem"
Na zdjęciu uczestnicy ,,Potańcówki pod gołym niebem"
Na zdjęciu uczestnicy ,,Potańcówki pod gołym niebem"
Na zdjęciu uczestnicy ,,Potańcówki pod gołym niebem"
Na zdjęciu uczestnicy ,,Potańcówki pod gołym niebem"
Na zdjęciu uczestnicy ,,Potańcówki pod gołym niebem"
Na zdjęciu uczestnicy ,,Potańcówki pod gołym niebem"
Na zdjęciu uczestnicy ,,Potańcówki pod gołym niebem"
Na zdjęciu uczestnicy ,,Potańcówki pod gołym niebem"
Na zdjęciu uczestnicy ,,Potańcówki pod gołym niebem"
Na zdjęciu uczestnicy ,,Potańcówki pod gołym niebem"
Na zdjęciu uczestnicy ,,Potańcówki pod gołym niebem"
Na zdjęciu uczestnicy ,,Potańcówki pod gołym niebem"
Na zdjęciu uczestnicy ,,Potańcówki pod gołym niebem"